امروز: تیر 1, 1403 10:16 ب.ظ
تاریخچه

ما یک تیم برتر هستیم که روی کیفیت تمرکز می کنیم

شرکت دانش بنیان طب و صنعت شریف با تلاش جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه علم و صنعت ایران فعالیت خود را در قالب گروه شریف اگزو از سال 1390 آغاز نمود و در فاصله کوتاهی از شروع فعالیت های پژوهشی خود توانست با ارائه دستگاه های بیوفیدبک با فناوری روز دنیا و ویژگی های منحصر به فرد جایگاه ویژه ای در کشور بدست آورد این گروه از سال 1396 با عنوان شرکت مبتکران طب و صنعت شریف فعالیت رسمی خود را با تمرکز بر روی توسعه محصول ادامه داد. این شرکت با بهره گیری از مشاورین ارشد، تحقیق و توسعه ، دانش فنی در عرصه های مختلف و نخبگان برتر کشور همواره در تلاش است تا همگام با تکنولوژی های روز دنیا و انتقال دانش فنی، سبب ارتقاء کیفیت درمان و سلامت جامعه گردد.

مهارت ها

چگونه کار می کنیم

ما در این مجموعه در تلاشیم، دستگاهی مطابق با نیازهای مشتریان و ایده های نوین به بازار ارائه گردد. همچنین، با بهره گیری از تیم خلاق، مبتکر و نوآور به استفاده از تکنولوژی های روز دنیا برای فتح قله های علمی تلاش می کنیم.

ما بر این باوریم آینده در زمان حال ساخته می شود و متعلق به آنهایی است که در این مسیر قدم برمی دارند، آنهایی که حرکت رو به جلو را ادامه می دهند تا افق دیدشان به واقعیت تبدیل شود.

انتخاب برتر

چرا ما را انتخاب می‌کنید؟

 شاید از خود بپرسید چرا باید ما را انتخاب کنید؟

ما همراه سعی بر احترام به حقوق مشتریان داریم و بر این باوریم ارائه خدمات صادقانه، قیمت مناسب، کیفیت برتر و مشتری مداری رمز موفقیت ما خواهد بود.

دلایل برتری ما نسب به سایر شرکت ها:

  1. کیفیت برتر
  2. قیمت پایین تر نسبت به موارد مشابه
  3. خدمات بهتر
  4. پاسخگویی
  5. مشتری مداری
0 %
مشتریان خوشحال
0
برنده جوایز
0
اختراعات
0
سال ها تجربه
کارمندان ما

اعضای تیم ما

ارتباط با ما

ما دوست داریم صدای شما را بشنویم

 سوالات، نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان گذارید